Производи Палета на производи на Елитте Софа

Viewing All Project / Аксесоари

Addra Lamp

Висечка дизајнерска ламба, со матирана златно-бронзена рамка од месинг.

Aldara Vase

Декоративна стаклена вазна во сина боја, со метален црн држач. 25 x 13 x 16 см

Anoela Cushion Cover

Декоративна перница со апстрактен дизајн. Димензија 45х45 см.

Anteia candle holder in gold

Мал дизајнерски држач за свеќа во златна боја. Димензија 8 х 8 х 4 см.

Anuka Cushion Cover

Декоративна перница 45 х 45 см во сини тонови со златни линии.

ARONOS Mirror 32x90 glass

Декоративно огледало за на ѕид. Може да стои хоризонтално и вертикално.

Arydea cushion cover

Декоративна перница со 100% везен памучен дезен. Димензија 45 х 45 см.

Atifa cushion cover

Декоративна перница со димензија 45 х 45 см, во црна боја со бронзен принт.

Atila metal picture

Метална ѕидна декорација со димензија 70 см.

Batia Vase

Стаклена вазна во три нивоа и две бои, почнувајќи од кафена во дното кон тиркизна на врвот.

Bethel Cushion Cover

Декоративна перница 45 х 45 см, со црно-сиви тонови и ефект на златни елементи.

Betina 30 x 50 cm cushion cover

Декоративна перница со димензија 30 х 50 см. 100% памук.

Betina 45x45 Cushion Cover

Декоративна перница 45 х 45 см. 100% памук.

Capsule Carpet 160 x 230

Состав: 50% памук, 50% јута.

Cinta floor lamp

Декоративна подна ламба со лед светло.

Dai Screen

Метален параван за декоративно одвојување на просторот.

Daniza Cushion Cover

Декоративна перница со рачно ткаен дезен. Димензија 45х 45 см.

Dibe Vase

Стаклена вазна со висина 20 см и дијаметар 8 см.

Dimpia metal picture

Метална декорација за на ѕид со димензија 100 х 74 см.

Go Carpet 160 x 230

Памучен тепих со кремаста основа и акцентиран со розев дезен. Димензија 160 х 230 см.

Facebook

Контакт информации

Елитте Софа ДОО „Качанички Пат", бб, 1000 Скопје, Македонија

Работно време: пон-пет 9.00 - 19.00

                           сабота 9.00 - 15.00


Салон: +389(02) 26 00 667

моб: +389 (0)73 215 010info@elittesofa.mk

Големопродажба:  +389 (0)73 215 011

sale@elittesofa.mk


е-каталог

ECATALOG