Производи Палета на производи на Елитте Софа

Viewing All Project

ARYA TABLE black, glass

Трпезариска маса достапна во неколку димензии: 160 х 90, 180 х 100 и 200 х 100.

ARYA Table Natural + Clear Glass

ARYA трпезариска маса изработена од метални ногарки со изглед на дрво, и проѕирно стакло.

ARYA Table Porcelain

Прекрасна трпезариска маса со димензија 160x90 , со фарбани метални ногарки во мат бела боја и површина од висока технологија на порцелан со потпора од стакло.

Arya White, White

Трпезариска маса изработена од меламин, со завршница во бела боја. Површината е поставена на метална основа во бела боја.

ATTA Porcelain Table

ATTA Маса со порцелан финиш и димензија 120x80 која се отвора до димензија 180х80. Достапни се и други димензии и бои.

ATTA porcelain Vulcano Humo

Ултра модерна трпезариска маса на отварање, со димензија 160(220)x90.

ATTA Table grey, grey glass

ATTA Маса со сиво имензија 160x90 која се отвора +60 см.Достапни се и други димензии и бои.

Carter Table

​Трпезариска маса со димензија 200 х 100, со ногарки од хромиран метал, мат, и површина од дабово дрво.

CORNER Table chromed, clear glass

Трпезариска маса достапна во две димензии 140 х 90 и 160 х 90.

Corvette

Трпезариска маса 200 x 90 со рамка и ногарки од дрво и површина со ефект на бетон.

Danai Armchair

Фотелја/ столица изработена во штоф во светло сина нијанса, и дрвени ногарки во натур боја.

EOS Table

Округла EOS трпезариска маса со димензија на дијаметар 120 см. Поради стаклената површина не го оптоварува просторот и дава елегантен впечаток на трпезаријата.

Gina столица

Џина столици - истовремено се класични и модерни, интересни и префинети.

Klam Armchair

Модерна и удобна столица направена со комбинација од дрво и пластика. Одберете бела или транспарентна боја и вклопете ја во било кој дел од домот. Идеална е за ентериери со скандинавски стил на уредување.

Lars Chair

Трпезариски столици со врвна изработка, модерен дизајн и голема удобност.

Lissy Grey

Минималистичка столица изработена во плиш и метални ногарки.

Lissy Turquoise

Минималистичка столица изработена во плиш и метални ногарки.

MULDER CHAIR

Столица со црни ногарки изработена во богат плиш, истапацирана со копчиња. Доаѓа во неколку нијанси.

MYSTERE chair

Елегантна столица од плиш со златни ногарки.

NACK Table

Трпезариска маса со димензија 180 х 100 см со метални ногарки во црна или бела боја и површина од природно обработено дабово дрво со нерамна завршница за уште поавтентичен изглед.

Facebook

Контакт информации

Елитте Софа ДОО „Качанички Пат", бб, 1000 Скопје, Македонија

Работно време: пон-пет 9.00 - 19.00

                           сабота 9.00 - 15.00


Салон: +389(02) 26 00 667

моб: +389 (0)73 215 010info@elittesofa.mk

Големопродажба:  +389 (0)73 215 011

sale@elittesofa.mk


е-каталог

ECATALOG